Корзина
16 отзывов
+38 (067)4740531
Производители
Контакты
OOO "ТЕКО ТРЕЙД" (ТМ OVERSEER)
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380674740531
+380445879811
Ирина
УкраинаЧеркасская областьЧеркассыг. Черкассы, ул. Смелянская2, оф.7
i.o.vorona
Карта

Часто задаваемые вопросы

 • Як управляти ділянками на карті ?


  Часто виникає необхідність контролювати певні ділянки на карті. Такі ділянки називають геозонами.

  Для створення геозони необхідно зайти на відповідну вкладку, створити і кліком на карті виділити необхідну територію. За допомогою геозон може бути налаштований звіт по типу Ходки/Рейси. Фактично в цьому шаблоні може контролюватись кількість поїздок між геозонами (кількість ходок з точки загрузки до точки вигрузки),

 • Як змінити карту ?

  Для зміни карти в налаштуваннях користувача потрібно активувати карти, після чого у вікні моніторингу натиснути на іконку вибору карт і встановити необхідну. На даний момент доступно більш як 10 карт, а також спеціальні можливості такі як гугл та бінг трафік, карта грунтів та кадастровий поділ.

 • Як встановити налаштування відображення ?

  Налаштування відображення датчиків та інші налаштування відображення можуть бути внесені в меню налаштування користувача. Крім того можуть бути додані персоналізовані іконки, виконується дана процедура через додавання іконки подібного розміру в форматі png.

 • Чому після після додавання об’єктів іконка стає розмитою.

  Це свідчить про те, що об’єкт не активний і коли дані від трекера прийдуть, іконка відображатиметься у звичайному вигляді.

 • Після перезавантаження комп’ютера іконки об’єкта відображаються некоректно.

  Ймовірно в кеш збереглась інформація, яка перешкоджає нормальному відображенню сторінки. Необхідно натиснути комбінацію CTRL+SHIFT+DELETE і у вікні, що з’явиться вибрати пункти “Зображення та інші файли, збережені в кеші і файли cookies та інші дані ” - потім «Очистити історію».

 • Помилка “Доступ заборонено”.

  Іноді виникає помилка “Доступ заборонено”. Дана ситуація спричинена обмеженням використання облікового запису по білінгу, Необхідно звернутись на технічну підтримку для уточнень на рахунок оплати.

 • При авторизації виникає помилка “Невірний логін або пароль”.

  Якщо при авторизації виникає помилка “Невірний логін або пароль”, необхідно перевірити правильність введення та чи не увімкнений капслок.

 • Як подивитися розгорнутий опис системи моніторинга та можливостей ?

  Більш розгорнутий опис системи моніторинга та можливостей доступний в документації Віалон, щоб відкрити документацію необхідно натиснути на свій логін в правому верхньому куті та перейти у пункт “Справка”.

 • Як подивитися звіт по заправкам і зливам ?

  Доступний окремий шаблон звіту по Заправкам і зливам, на вкладці об’єкти, вибираємо об’єкт, звітний інтервал, шаблон “Заправки/Зливи” та “Витрата пального”.

 • Як побачити об’єм пального в баці?

  Об’єм пального відображається на вкладці "Моніториг" при натисненні на іконку об’єкта, також об’єм відображається при наведенні на іконку об’єкта. Іншим методом перевірки об’єма пального може бути звіт по витраті пального. В статистиці відображатиметься початковий і кінцевий рівень пального за вибраний звітний інтервал.

 • Як переглянути трек поїздки ?

  Щоб переглянути трек поїздки можуть бути використана одна із вкладок.

  Першою розглянемо “Треки”, Треки містять базовий функціонал без деталізації, на карті відображається трек поїздки, крім того виводиться інформація по пробігу.

  Більш розгорнуту інформацію по переміщенням об’єкта можна отримати на вкладці “Отчеты”. Для цього необхідно перейти на цю вкладку. вибрати автомобіль та шаблон звіта, вибрати інтервал та натиснути “Выполнить”.

 • Як відображається інформація про водія ?

  Для простоти відображення інформації по водію транспортного засобу йому виділена окрема вкладка “Водії”. Тут може бути створений "водій", додана його фотографія, вказаний код з RFID карти, телефонний номер.

 • Як розділити об’єкти між працівниками та приховати частину об’єктів з доступу? Наприклад один диспетчер відповідатиме за легкові інший - за грузові автомобілі.

  ​​​​​​​Для цього створюється користувач з довільним логіном та паролем, і в доступ надаються об’єкти, групи об’єктів та ресурси.

  Ресурс - це структурна одиниця на якій розміщуються шаблони звітів, водії, причіпи, завдання, сповіщення та інші макроелементи системи моніторингу.

 • Як встановити різні іконки для різних автомобілів для більшої наглядності?

  Для цього заходимо у вікно моніторингу, переходимо в налаштування об’єкта на вкладку “іконки” і обираємо одну з доступних для вибору.

 • Як відобразити групу об’єктів у вікні моніторингу?

  Для відображення груп об’єктів у вікні моніторингу необхідно перейти в режим моніторингу по групам. Зміна режиму доступна в будь який момент часу.

 • Об’єкти можуть бути згруповані за певним набором характеристик.


  1.  

  Для цього необхідно зайти на вкладку об’єкти, перейти на пункт “групи”, створити групу, вказати ім’я та вибрати об’єкти які входитимуть в дану групу. Таким чином можуть бути розмежовані, наприклад, вантажні і легкові авто, трактори і комбайни.

 • Як слідкувати за об’єктом, який рухається?

  Для слідкуванням за об’єктом, який рухається, необхідно відмітити кружечок у вікні моніторингу.

 • Після поповнення списку об’єкти можуть не відображатись на карті.


  1.  

  Для виправлення необхідно клікнути на чекбокс-квадратик зліва від зображення іконки об’єкта.

 • Після авторизації не відображаються об’єкти, така ситуація виникає як у нових користувачів, так і в користувачів яким встановлюють обладнання на додаткові машини.


  1.  

  Необхідно натиснути “ALL” для додавання всіх об’єктів в список моніторинга, а також “плюсик”, для додавання одного чи декількох вибраних об’єктів. Після поповнення списку об’єкти відображатимуться в повному обсязі.

 • Найперше питання: Як зайти в систему моніторинга?

  ​​​​​​​При першій авторизації необхідно перейти на сайт http://local2.overseer.ua/ ввести свій логін і пароль (всю інформацію зазвичай відправляємо на електронну пошту).